Müşteri Temsilcisi 0 532 459 12 40

Kamagra Jel Kullanımı

Kamagra jel sildenafil etken maddeli, etkili bir performans ve geciktirici üründür. Kullanan veya kullanacak kişilerin akıllarına en çok takılan soruları, en iyi nasıl kullanması gerektiklerini aşağıdaki yazımızda detaylı şekilde paylaştık. Lütfen dikkatlice okuyup, talimatlara uygun şekilde kullanım gerçekleştiriniz.

Öncelikle hamilelerin ve emziren bayanların kullanımı uygun değildir.

18-65 yaş arası kullanıma uygundur.

Kronik kalp, böbrek, şeker v.b hastalıkları olan kişiler kullanımdan önce mutlaka doktorlarına sildenafil etken maddeli ürün kullanıp kullanamayacağını danışmalıdır.

kamagra jel nasıl kullanılır

Tüm bu şartları sağlayan kişisel için Kamagra Jel Kullanımı şu şekilde olmalıdır;

Öncelikle elinize aldığınız paketi kontrol etmelisiniz. Aşağıdaki video da uygun paket şekli mevcuttur. Paketinizde karekod ve bandrol olmalıdır. Paketin daha önce açılmadığından emin olmalısınız. Uygun paket olduğunu düşünüyorsanız paketi bandrol alanından açınız. Karşınıza 7 adet her birisi farklı aromada kamagra jel çıkacaktır. Paket baskıları düzgün olmalıdır. Yan sanayi yada sahte olarak adlandırdığımız ürünlerin paket baskı kaliteleri genellikle kötü olmaktadır.

İçeriğinden çıkan 7 adet jelden canınızın istediği bir aromayı seçip, jeli aşağıya doğru sıyırınız. Daha sonra paketin yanındaki yırtma yerinden paketi açıp, ağız yoluyla kullanımını gerçekleştirmelisiniz. Ağzınıza sıktığınız 1 paket kamagra jel yaklaşık olarak 5 gram ağırlığında ve 100MG sildenafil içermektedir. Duruma göre yarım olarak da kullanabilirsiniz. Fakat 24 saat içerisinde sadece 1 paket kullanınız. Daha üstünü almanız sağlığınız açısından zararlı olabilir.

Sildenafil hakkında daha fazla bilgi edinmek için wikipedia sayfasına göz atabilirsiniz. bkz.

Kamagra Jel Yan Etkileri

Kamagra jel kullanımı gerçekleştirdikten sonra bazı yan etkiler genel olarak görülmektedir. Bunlar hafif baş ağrısı, yüzde ve kulaklarda kızarıklık gibi çok da önemli olmayan yan etkilerdir. Fakat her bünye bir değildir. Her vücut da bir değildir. Sizin içeriğinde ki bazı maddelere karşı duyarlılığınız olabilir. Bundan dolayı eğer ki istenmeyen bir yan etki gördüyseniz derhal kullanımı bırakmalısınız. Kullanımı bıraktıktan sonra rahatlama hissetmiyorsanız en yakın sağlık kuruluşunu ziyaret ediniz.

Kamagra jel içeriğindeki sildenafil yüzünden hamile ve emziren bayanların kullanımını önermemektedir. Çünkü bu madde sütten veya kordon bağı ile direkt olarak bebeğe geçebilmektedir. Kullanım yapmak için lütfen gebeliğinizi tamamlamanızı ve emzirme döneminizi bitirmenizi beklemeniz gerekmektedir.

Yazımızı bitirmeden önce genel olarak toparlayacak olursak eğer, kamagra jel sürülerek v.s değil ağız yoluyla kullanılmalıdır.