Müşteri Temsilcisi 0 532 459 12 40

Kamagra Geciktirir Mi?

kamagra jel geciktirir mi

Kamagra jel genellikle libido arttırıcı bir etkisi olduğu bilinse de aynı zamanda bu ürün açısından Kamagra jel geciktirir mi şeklinde de araştırma yapılmaktadır. Bu ürün aynı zamanda erken boşalma durumunu geciktirici etkisi de bulunmaktadır. Uzun bir ilişki sağlayacağından dolayı kişilerin partnerleri ile olan cinsel performanslarını ve aldıkları zevk oranını da arttırmaktadır.

Dünyada kendi alanı içerisinde en iyi olan bu jel, cinsel sağlık problemlerini de etkisini ortadan kaldırıp sorunsuz bir cinsel ilişkinin yaşanmasına zemin oluşturan oldukça etkili olan bir performans arttırıcı bir üründür.

Erkeklerin yanında aynı zamanda da kadınlar üzerinde etkisini gösteren jel, aynı zamanda kadınlarda bulunan cinsel isteksizlik durumunu da ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda orgazm sorunu yaşayan kadınların daha fazla miktarda orgazm yaşamasını da sağlamaktadır. Zaman içerisinde cinsel ilişkilerde monotonluk ortaya çıkabiliyor. Bu problemin ortadan kalkması açısından bu ürünü kullanmak akıllıca olacaktır. Cinsel istek oranını büyük oranda arttırarak her iki taraf içinde iştahlı bir cinsel ilişki imkânı sunmaktadır.

Genel Skor

Kamagra Jel ve Kamagra Tablet Arasında Farklılıklar Nelerdir?

Damla, jel ve de tablet farklı tiplerde Kamagra cinsel güçlendirici ilaç bulunuyor. Jel ya da tablet olarak da kullanılan ürün, cinsel ilişki öncesinde hemen kullanılan bir ilaçtır. Cinsel sağlık ürünü içerisinde Sildenafil sitrat etken maddesi bulunuyor. Bu ürün kadınlar da daha sonrasında etki göstermektedir. Kadınlar cinsel ilişki yaşanmadan 30 dakika öncesinde almaları gereklidir. Jel formu aynı zamanda alkol ile beraber de kullanılır. Ayrıca bu formu kana daha çabuk karışmaktadır. Bu sebeple daha çok tercih edilmektedir. Kamagra jel ve kamagra tablet arasında farklılık olarak en çok etki süresi bulunmaktadır.

kamagra jel geciktirir mi

Kamagra tabletin 50 mg ve 100 mg olarak iki farklı çeşidi bulunuyor. Doğal içecekler dışında herhangi bir içecek ile hap ürünleri tüketilmemesi gereklidir. Tablet formu alkol ve türevleri ile tüketilmemesi daha doğrudur. Sildenafil Sitrat etken maddesi alkol kullanılarak tüketildiğinde reaksiyon oluşturarak yan etki oluşturmasına sebebiyet verebilmektedir.

Ürün tıpkı her ilaçta olduğu gibi prospektüs okunarak alınması gereklidir. Kamagra kullanımları oldukça kolaydır ve yan etki oluşturmaması açısından da oldukça daha güvenilirdir.  Bu ürünün jel formunun yedi farklı tadı bulunuyor. Portakal, frenk üzümü, çilek, karamel, vanilya ve ananas türü vardır. Ürün tüketilirken ilaç olduğu fikri unutulmamalıdır. Ayrıca jel formu tabletlerden farklı olarak içecek içerisine hatta alkollü içeceklerin içerisine karıştırılabilir. Jel ürünü cafe ve barlarda içecek yanında ya da kokteyl ve evde hazırlanan kola gibi içecek ve alkol içeren içeceklerde de kullanılmaktadır.

Kamagra Jel Ne İşe Yarar?

Kamagra ürünlerini edinmek açısından uygun ödeme seçeneği vardır. Ürünleri sayesinde daha net, daha seksi ve de daha iyi bir dokunuş yaratmak mümkündür. Kamagra jelin ne işe yaradığı konusunda ise denenerek görülmelidir. Bitkisel türde bir destek olduğundan dolayı ereksiyon oluşturmak açısından da oldukça güçlüdür. Kadın partnerle açısından da keyifli bir şekilde kullanılmaktadır. Çiftler bu ürünü sıklıkla tercih etmektedir. Mutlu bir ilişki, huzurlu sarılma ve dokunuşlar açısından bu ürünün alınması için yalnızca bir tuşa basmak yeterlidir.

Ürün hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Kadınlarda cinsel istek yani cinsel libidoyu arttıran bir etkisi varken erkeklerde hem performansı hem de hem de isteklilik oranı arttırmakta olan bir üründür. Aynı zamanda ürün erkek ve kadınlarda farklı sürelerde etkisini göstermektedir. Kadınlar bu jel 30 dakika sürede etkisini gösterirken erkeklerde ise hemen etkisini göstermektedir.